czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2021
  • 15 lipca 2021
  • wyświetleń: 8800

Zakończono prace przy modernizacji magistrali wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Czechowicach-Dziedzicach poinformowało dzisiaj około godziny 10.30, że zakończono prace związane z przebudową i modernizacją magistrali wodociągowej. W związku z tym dostawy wody zostały w pełni przywrócone.

PocztowkaZCzechowic,Czechowice,CzechowiceDziedzice,PocztowkaZCzechowic,ZdjęciaZDrona,Podbeskidzie,
Zakończono prace przy modernizacji magistrali wodociągowej · fot. Mariusz


Przypomnijmy, jak informowaliśmy 6 lipca, ze względu na konieczność przebudowy magistrali wodociągowej przebiegającej pod torowiskiem w obszarze ulic Kraszewskiego oraz Barlickiego, która stanowi główne źródło zasilania centrum oraz północnych dzielnic miasta w wodę, mogły wystąpić problemy w dostawie wody dla kilku dzielnic.

Loading...


Konieczność przebudowy magistrali zaistniała w związku z pracami związanymi z modernizacją linii kolejowej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. - Ze swojej strony, oprócz stałego nadzoru nad powyższymi pracami, wsparciem brygad eksploatacyjnych uruchomiliśmy zastępcze źródło zasilania oraz mobilne źródła poboru wody - informowało czechowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

- W najbliższych godzinach pracownicy PWiK będą dodatkowo płukać sieć, to jest usuwać z niej "zerwany" (odspojony) w trakcie napełniania osad. W przypadku pojawienia się u Państwa wody "gorszej" jakości prosimy o każdorazowe zgłaszanie tego faktu do Działu Eksploatacji Sieci PWiK lub do dyspozytora pod numerem 994 - dodaje spółka.

mp / czecho.pl, źródło: PWiK Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.