czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Najnowsze

  • 19 lipca 2021
  • 8 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3755

Wycieczka rowerowa nad trzy jeziora już 8 sierpnia

Za nami:

W niedzielę, 8 sierpnia odbędzie się kolejna wycieczka rowerowa zorganizowana przez radnego Jerzego Bożka. Tym razem będzie ona wiodła trasą, dzięki której cykliści będą mogli odwiedzić trzy jeziora - Goczałkowickie, Łąka oraz Paprocany.

lovesilesia,goczałkowice,rower,jezioro,czechowicedziedzice,zapora,fotodnia,instagram
Wycieczka rowerowa nad trzy jeziora już 8 sierpnia


Trasa przewidziana jest dla rowerzystów średniozaawansowanych, po płaskim terenie. Początkowo prowadzi po dobrze rozwiniętej pszczyńskiej infrastrukturze rowerowej, na co warto zwrócić uwagę. Następnie ścieżkami leśnymi i dróżkami o bardzo małym natężeniu ruchu z przyległymi ładnymi przyrodniczymi terenami.

Długość trasy to około 70 km, od schodów w Zabrzegu do przyjazdu w to samo miejsce. Tempo na trasie będzie wynosiło od 15 do 20 km/h. Każdy uczestnik jedzie dobrowolnie, na własną odpowiedzialność. - Jako grupa pojedziemy zgodnie z przepisami, bez wykorzystywania dróg w sposób szczególny. Przewodnik zapewnia przewodnictwo i znajomość trasy - informuje radny Jerzy Bożek.

Start przewidziano o godzinie 10.00 pod Domem Kultury w Ligocie - Miliardowicach oraz o godzinie 10.30 na wale zapory Jeziora Goczałkowickiego (przy schodach w Zabrzegu). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 532 896 937.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.