czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2017
  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 5360

[ZDJĘCIA] Dzień Dziecka na terenie ROD "Irys"

W dniu 3 czerwca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego " Irys " prezes Iwona Stępień wraz z zarządem zorganizowała Piknik z okazji Dnia Dziecka.

Dzięń Dziecka na ROD " Irys " - 03.07.2017 · fot. Iwona Stępień


Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji takich jak: chodzenie na szczudłach mniejszych, większych, puszczanie dużych baniek mydlanych, chodzenie po linie, za co dziękuję Agnieszce i jej ekipie. Były wspólne zabawy, przejażdżka kucykiem, rozmowy z policjantem oraz poczęstunek.

Każde dziecko otrzymało opaskę-odblask od policjanta, a od Agnieszki zwierzątka, motory, żółwie i inne różne rzeczy jakie tylko dzieci prosiły, zrobione z długich balonów. Dziękuję babciom, które upiekły pyszne ciasta oraz P. Krzysztofowi i Jego załodze za pyszne rogaliki ("Bakus") i wszystkim tym, którzy przyczynili się do uświetnienia imprezki.

Frekwencja dopisała (44 dzieci), a uśmiech dzieci nie znikał z twarzy. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy za rok !

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie. - Paulo Coelho

Iwona Stępień / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.