czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 marca 2021
  • wyświetleń: 2768

"Pokaż jaka jesteś" - powiatowy konkurs z okazji Dnia Kobiet

Pokaż jaka jesteś - to motyw nowej powiatowej zabawy z nagrodami z okazji Dnia Kobiet.

"Pokaż jaka jesteś" - powiatowy konkurs z okazji Dnia Kobiet
"Pokaż jaka jesteś" - powiatowy konkurs z okazji Dnia Kobiet · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


- Jaki jest nasz powiat bielski? - stosunkowo często pokazujemy go na zdjęciach na Facebooku, Instagramie, stronie internetowej Starostwa Powiatowego. Tymczasem pragniemy odwrócić role i teraz to my pytamy Ciebie Droga czytelniczko: Pokaż jaka jesteś? - informuje Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej.

- Pokaż jakie masz pasje, hobby czy zainteresowania. Pokaż jaką jesteś mamą, babcią, siostrą albo jaka jesteś na co dzień, a jaka od święta. Pokaż swoje ulubione miejsca, stroje i swój świat, którym dzielisz się z innymi. Wiemy jedno... kobiety powiatu bielskiego są wyjątkowe, są znakomitymi ambasadorkami swojego miejsca na ziemi - dodaje samorząd.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Wystarczy wejść na Facebooka powiatu bielskiego, wstawić swoje zdjęcie w komentarzu pod postem "Pokaż Jaka Jesteś! i czekaj na nagrodę!" (publikujemy go poniżej).

Loading...


Każda mieszkanka powiatu bielskiego, która przyśle swoje zdjęcie na powiatowym Facebooku, otrzyma zjawiskowy album fotograficzny lub przewodnik z powiatu bielskiego oraz atrakcyjne gadżety promocyjne powiatu. Będzie to piękny upominek na Dzień Kobiet.

mp / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.