czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 lipca 2021
  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 2495

Piotr Bałtroczyk wystąpi jesienią w czechowickim MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Piotr Bałtroczyk wystąpi 16 października w sali widowiskowej czechowickiego Miejskiego Domu Kultury! Znany kabareciarz zaprezentuje program "Starość nie jest dla mięczaków".

Piotr Bałtroczyk wystąpi jesienią w czechowickim MDK
Piotr Bałtroczyk wystąpi jesienią w czechowickim MDK · fot. kupbilecik.pl


Piotr Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: "Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''. To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć.

Co nastąpi po: "Dobry wieczór Państwu", jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy. Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.

Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - "słowa sypią się jak gówno z barana". Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją... Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei... Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka...

Stand-up Piotra Bałtroczyka dobędzie się w sobotę, 16 października o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Bilety można zakupić poprzez stronę www.kupbilecik.pl.

mp / czecho.pl, źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj