• 25 maja 2021
  • wyświetleń: 9433

[FOTO] Brązowy medal Mistrzostw Europy dla zawodnika KS Strong Life

Maciej Kiełtyka, zawodnik Klubu Sportowego Strong Life z Czechowic-Dziedzic, reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy IFBB odbywających się od 13 do 17 maja w hiszpańskim Santa Susanna. Kiełtyka przywiózł z Hiszpanii brązowy medal!

Brązowy medal Mistrzostw Europy dla zawodnika KS Strong Life · fot. Elżbieta Zarębska

Wyjazd Macieja Kiełtyki na Mistrzostwa Europy w Hiszpanii był możliwy dzięki złotemu medalowi, które zawodnik KS Strong Life zdobył podczas Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness (Debiuty PZKFiTS), które odbyły się w Kielcach. Kiełtyka zajął 1. miejsce w kategorii +90 kg.

Dzięki dobremu wynikowi w Kielcach Maciej Kiełtyka zakwalifikował się do reprezentacji kraju na Mistrzostwa Europy w hiszpańskim Santa Susanna. Zawodnik czechowickiego klubu wywalczył tam brązowy medal w kategorii Bodybuilding over 100 kg. Nagrodę dla swojego klubu odebrała również trener i sędzia PZKFiTS - Elżbieta Zarębska.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Sportowy Strong Life" podaj